206 Tampon değişimi Gtı tampona geçiş

kuzey15

Yeni Üye
yigit lastikle ne isin var bırak cıkıntılı dursun cok cıkıntı varsa ya jant yada on takımda anormallik var demek

ti-yesilirmak

Yeni Üye
Lastiklerın çıkık durmasını gti çamurluk alarak önleyebilirsiniz. Sadece gti tampon alıp normal çamurluğa takarsanız görüntü olarak hoş durmayabilir fakat montajında sorun olmaz . Benim tavsiyem gti tampon + gti çamurluklar dan yana. Sisleri de orjinal depo ya da valeo marka alıp takarsanız tadından yenmez 😊

Gokcesel

Yeni Üye
Kardeşim sen, benim diğer konuna yazdığım gönderdiğim linki açıp baktın mı ? Orada yandan çekilmişi de var önden çekilmiş hali de var. Tekrar söylüyorum Peugeotmarket'ten aldığın tampon oturur, çamurluk birleşim yerinde ufak çıkıntı olur tampon ucunda ki bu gönderdiğim linkte belli oluyor. Davlumbazı ise tutar ama sıfıra sıfır olmaz tampon altı açıklık kalır başka da bir problem yaşamazsın...

Eğer orada ki fotoğraflar kafanda ki soru işaretlerini gidermezse buraya tekrar yükleyim.

Gokcesel

Yeni Üye
Yakin pozisyon da bunları sectim hep uzaktan fotoğraflar var uzaktan istersen yüklerim gene. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaanbatu.kya

Yeni Üye
Bu çok açıklayıcı oldu eyvallah şimdi düşünme zamanı karar vermek için ?sissiz tamponda sis yeri var diyorlar. İçinden mi yeri belli eğer gtı takmazsam buna sis takayım diyorum

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gokcesel

Yeni Üye
Bu çok açıklayıcı oldu eyvallah şimdi düşünme zamanı karar vermek için ?sissiz tamponda sis yeri var diyorlar. İçinden mi yeri belli eğer gtı takmazsam buna sis takayım diyorum

Evet tampon için de kesilmesi gereken yerin çizgileri var ama bu işe girişeceksen maddi imkan varsa GTi tampon alman olacaktır tavsiyem. Cidden kaderini değiştiriyor aracın.

kaanbatu.kya

Yeni Üye
Sonunda GTI tampona geçiş yapmış bulunmaktayım.SİSLER ve Angel farlar ile birlikte komple LED Xenon da tamamdır.İşlemlere devam.FOTOLAR Gelecek..😉😎

CeCoLi

Yeni Üye
Cok guzel olmus masallah, aracin rengide hos duruyor. Tamponla beraber bandida yeni aldin degil mi ? Led ampuller merceklerdemi yoksa uzunlara mi takildi ? Maliyet nasil oldu ?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaanbatu.kya

Yeni Üye
Aynen yeni eyvallah. Led heryerde 😀 uzun kısa sis hepsine taktım.Ben 3bintl bütçe ayırdım.Daha yapılacak bir kaç birşey var onlar da bitince bütçe tamamlanacak.

kdrkse

Yeni Üye
Merhaba;Hortlatmak gibi olmasında bu sisleri nereden bulabiliriz.Sıfır çok pahalı çıkma falan bulabileceğim bir yerler varmıdır.