306 alternatif cam sıyırıcı

Umur28

Yeni Üye
4 ay önce 306 99 model griffe aldım ve araniza katildim. Cam sıyırıcılar kabarmiş ve rahatsız edici bir durumdaydı sıfır tane fiyatı 170 tl olunca ben alternatif ne yapabilirim diye düşündüm sonunda buldum ve uyguladım işçilik bana ait toplam maliyet 50 tl tofaş doğan kartal şahin doğan birinin dış cam sıyırıci takımını aliyoruz ve eskilerini sokup yenilerini biraz keserek uyguluyoruz sonra vefkalede.

Son düzenleme:

Serhun

Yeni Üye
Bu uygulamayı paylaştığınız için teşekkürler.
İstanbulda gecen sefer Beylikdüzü buluşmasında görmüştük gayet iyi olmuştu. Foto varsa eklerseniz ihtiyacı olan arkadaslar görsel olarak da bilgilenmiş olur.
Kazasız belasız sürüşler.

Serhun

Yeni Üye
Elinize emeginize Saglik kareler için teşekkürler.
Buluşmalara bekleriz iyi forumlar.

Umur28

Yeni Üye
Tesekkur ederim kardesim
Fransizlarin yaptigindan daha guzel oldu bence orjinali plastikdi yenisinide alsam aynisi olacak ilerde ama tofasinki alüminyum ve bunun icin kabarma olmaz.

cyhn35

Yeni Üye
4 ay önce 306 99 model griffe aldım ve araniza katildim. Cam sıyırıcılar kabarmiş ve rahatsız edici bir durumdaydı sıfır tane fiyatı 170 tl olunca ben alternatif ne yapabilirim diye düşündüm sonunda buldum ve uyguladım işçilik bana ait toplam maliyet 50 tl tofaş doğan kartal şahin doğan birinin dış cam sıyırıci takımını aliyoruz ve eskilerini sokup yenilerini biraz keserek uyguluyoruz sonra vefkalede.
Üstadım selamlar

Sayende bende cam sıyırıcıları yeniledim arka camlar cuk oturdu ancak öncamlar için çıtaların sıyırıcı lastiğini takınca camlar milim oynamıyor bu konuda ne yapabilirim ? Sıyırıcı lastikleri incelttim ama o da tırt oldu. Yağmurda su alacak gibi duruyor yorumlarınızı bekliyorum

Umur28

Yeni Üye
Yer neresi senin bulusup yardimci olabilirim ben istanbul esenyurttayim SENIN SOYLEDIGIN GIBI CONTALARI KESMEDEN YAPACAKSIN CONTALARI KESERSEN ICERI SU GIRER KESIN AMA SADECE ALUMINYUM OLAN TUTUCULARI ORJINALE GORE KESIP UYGULA BI SIKINTI OLMAZ BENIM CAMLAR ORJINALLERI KABARMIS OLDUGU ICIN HIC KIMILDAMIYORDU SIMDI ISE ADETA FABRIKADAN CIKMIS GIBI OLDU.

Son düzenleme:

cyhn35

Yeni Üye
Üstadım
Ben İzmir'deyim [emoji1]
Kesmeden takınca milim oynamıyor camlar neden ki acaba? Arka camlar dediğim gibi cuk oturdu ama ön camlar milim oynamıyor neden olmadığını anlamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umur28

Yeni Üye
Anladim ama 100de100 oluyo ben yaptim gayet iyi oldu sen muhtemelen kesme isini beceremedin aluminyumu keserken bi hata yapmis olabilirsin camı sıkmıyor benim arac dahada rahatladi soyledigim gibi istanbula gelirsen ugra beraber hallederiz yada ben bursa tarafina geliyorum bazen geldigimde gorusebiliriz gelebilirsen uzak degilse sana.

cyhn35

Yeni Üye
Eyvallah üstad
Muhtemel fitiller sıkıyor olabilir sıyırıcı lastikleri yenileyip tekrar deneyeceğim sonucunu yazacağım mutlaka

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

flasher

Yeni Üye
Merhabalar
ben aynısını deneyeceğim doğan yada şahin için yıl varmı? yoksa herhangi bir yıla ait olur mu?
Birde cam çıtaları ayrı sıyırıcı fitil ayrı satılıyor sanırım doğrumu?
Fransa fabrikaya kadar yazdım parça gönderin bulamıyorum dedim tamircinizle görüşün dediler