306 hangı jant yakısır 16 inc ?

34 GZL 46

Yeni Üye
arkadaşlar arabama jant almayı düşünüyorum ama bı turlu karar veremiyorum...herkes rc jant tak dıyor ama ben farklı bı jant ıstıyorum varsa onerınız sımdıden teşekkür ederım...

gogo46

Yeni Üye
araban peugeot diye peugeot jantı koymak zorunda degilsin bence farklı şeylere bak derim

CeCoLi

Yeni Üye
Merhabalar...

Kaydını tamamlamış yeni üyelerimizin forum kuralları gereğince öncelikle
''Üyelerimizi Tanıyalım'' bölümünde yeni bir konu açarak, aşağıdaki bilgi formunu eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tanıtım, forum ile kaynaşmak amacıyla önem arzetmektedir

Yeni bir tanıtım konusu açmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız;

http://www.peugeotteam.com/forum/new...newthread&f=10

1- Adınız Soyadınız :
2- Yaşınız :
3- Aracınız :
4- Mesleğiniz :
5- Kan grubunuz :
6- İl & İlçe :
7- Tuttuğunuz takım :
8- Hobileriniz :
9- Bizi nereden buldunuz :

Ayrıca;
- Kontrol panelindeki profil bilgilerinizi "tam ve doğru" olarak doldurmanız forum düzeni adına çok faydalı olmaktadır.
- İmza bölümünde büyük küçük resim kullanmak kesinlikle yasaktır. Sadece yazı olarak herhangi bir bilgi veya aracınız ile alakalı özellikleri belirtebilirsiniz.
- Profilinizdeki "konum" kısmına İL-İLÇE bilginizi ve yaş görünecek şekilde DOĞUM TARİHİ bilginizi doğru olarak yazınız.

İlginize teşekkür eder keyifli forumlar dileriz...

Peugeot Team Yönetim Kurulu... www.PeugeoTTeaM.com

By_Engin

, ANKARA
Diğer konuyu sildim. Tek konu üzerinden gidelim.

Kaydını tamamlamış yeni üyelerimizin forum kuralları gereğince öncelikle ''Üyelerimizi Tanıyalım'' bölümünde yeni bir konu açarak, aşağıdaki bilgi formunu eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tanıtım, forum ile kaynaşmak amacıyla önem arzetmektedir

Yeni bir tanıtım konusu açmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız;

http://www.peugeotteam.com/forum/new...newthread&f=10

1- Adınız Soyadınız :
2- Yaşınız :
3- Aracınız :
4- Mesleğiniz :
5- Kan grubunuz :
6- İl & İlçe :
7- Tuttuğunuz takım :
8- Hobileriniz :
9- Bizi nereden buldunuz :

Ayrıca;
- Kontrol panelindeki profil bilgilerinizi "tam ve doğru" olarak doldurmanız forum düzeni adına çok faydalı olmaktadır.
- İmza bölümünde büyük küçük resim kullanmak kesinlikle yasaktır. Sadece yazı olarak herhangi bir bilgi veya aracınız ile alakalı özellikleri belirtebilirsiniz.
- Profilinizdeki "konum" kısmına İL-İLÇE bilginizi ve yaş görünecek şekilde DOĞUM TARİHİ bilginizi doğru olarak yazınız.

İlginize teşekkür eder keyifli forumlar dileriz...

Peugeot Team Yönetim Kurulu... www.PeugeoTTeaM.com

34GZL46

Yeni Üye
Hocam Selamın Aleyküm,
34 GZL 46 plakalı araç şuan bende arabanın 2002 yılında bir hasar kaydı gözüküyor bedelsiz araç hakkında bir bilginiz var mı?