406 Bilgi ekranı lazım

rbugdayci

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar
Forumda yeni olduğum için konuyu doğru yere mi açtım emin olamadım. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim.
2000 Model 406 SV 2.0 Benzinli aracım için Yol Bilgisayarı / Bilgi ekranı lazım elimdekini tamir etmeyi denedim ama birkaç defa çaba göstermeme rağmen bir türlü istediğim şekilde çalıştıramadım . Sonrasındada iyice bozuldu sanki :)

araştırmalarımdan anladığım kadarı ile 2002 den sonra bu ekranda küçük çaplı modifiye olmuş 2002-2004 ekran benim araca uyarmı uyarsa daha mı iyidir bilemedim bu konuda bilgisi olan arkadaşlarda bilgilendirirse ayrıca memnun olurum...

Lafın özü bir adet Bilgi ekranı lazım elinde olan varsa irtibata geçebiliriz.

Son düzenleme:

Gokcesel

Yeni Üye
Merhaba, ben zamanında 206 icin almıştım. Elinde 307-407 içinde olduğunu biliyorum ama 406 icin size numarasını yazayım bir sorun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

rbugdayci

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar uğraşlarımın ardından bilgi ekranını bi şekilde buldum ekran çalışıyor ancak tarih-saat-derece ve radyo RDS bilgileri görünmesine karşın yol bilgileri gelmiyor . (yakıt tüketimi - menzil - vs ) bilgiler gelmiyor. araca pp2000 ile falan adaptasyon falan mı gerekiyor?

By_Engin

, ANKARA
Merhaba arkadaşlar uğraşlarımın ardından bilgi ekranını bi şekilde buldum ekran çalışıyor ancak tarih-saat-derece ve radyo RDS bilgileri görünmesine karşın yol bilgileri gelmiyor . (yakıt tüketimi - menzil - vs ) bilgiler gelmiyor. araca pp2000 ile falan adaptasyon falan mı gerekiyor?
ST paket sanırım aracın(koltuklar kumaş). ST değilse SV ve Sport Pack te zaten aktif. Silecek kolunun ucunda düğmesi vardır oraya basınca değişir. ST için BSI dan bir bağlantı alınıp buton bağlanıyor, bazılarında BSI da aktif olabiliyor değilse PP2000 ile aktif edilmesi lazım.

rbugdayci

Yeni Üye
Özür Dilerimtam anlatamadım.

Aracım SV full paket - koltuk ısıtma ve elektrikli katlanır aynalar sunroof otomatik vites vs vs herşeyi var . sorun yeni taktığım bilgi ekranında. Eski ekranım bozulana kadar yakıt tüketimi menzil ve benzeri bütün bilgileri araç çalışınca tarih bilgisini silip o bölgede gösteriyordu ancak yeni ekranda bu bilgiler görünmüyor ekranda sırasıyla Radyo istayon bilgisi - sıcaklık - tarih ve saat bilgileri görünüyor ve bu bilgiler ekranda sürekli kalıyor ... yakıt tüketimi vesair bilgiler gelmiyor aracımda o yol bilgisayarı butonuda zaten mevcut ancak o butona basınca ekranda herhangi bir tepki yok

By_Engin

, ANKARA
Taktığınız bilgi ekranı uyumlu olmayabilir. BSI dan bir kontrol etmekte fayda var. Model yılına göre farklılıklar olabiliyor. Com2000 ile eski tipinki farklı olması lazım. 2000 modelmiş aracın kollar eski tip. Taktığın com2000 için olabilir.