Alım-Satım Konusu Açmak İsteyen Yeni Üyelerin Dikkatine!!!

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Abi bu konuda bir öneri sunmak istiyorum. Bu vbulletinde yapılabiliyor olması lazım. 50 Mesajın altında olan üyeler, araç alım-satım forumunu göremesinler, görseler bile buraya konu açmasınlar ve ya mesaj yazmasınlar.
Korhanım Haklısın. Fakat oğuzalp ın dediği mevzudan dolayı, böyle bir durum sağlamıyoruz.
Öte yandan, yeni kayıt olan elemanlar, Atatürk veya Forum kuralları, kategorilerine konu açtıkları için, senin sunduğun öneri bile adamları etkilemiyor. :)

O yüzden birazda Moderatör arkadaşlarımızın ter dökmesi lazım diye düşünüyorum. :) Yanlışımız varsa düzeltin :D

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Korhanım Haklısın. Fakat oğuzalp ın dediği mevzudan dolayı, böyle bir durum sağlamıyoruz.
Öte yandan, yeni kayıt olan elemanlar, Atatürk veya Forum kuralları, kategorilerine konu açtıkları için, senin sunduğun öneri bile adamları etkilemiyor. :)

O yüzden birazda Moderatör arkadaşlarımızın ter dökmesi lazım diye düşünüyorum. :) Yanlışımız varsa düzeltin :D
Albayım estağfurullah, yanlış olur mu :) Ama bence pire uğruna yorganı yakmak gerekiyor. Araç alım - satım forumları ayrı zaten. Araç satımı ve parça satımı konusuna girişi engellesek mantıklı olmaz mı ?

ejlover

Yeni Üye
Selamlar,

206 GTI için ilan vermiştim ve yeni üye olmam + mesaj sınırı nedeni ile kapatıldı mesaj. Yıllarca pek çok forumda adminlik ve modluk yaptım bu açılardan geçerli sebebiniz bir şey diyemem ama şöyle bir durum var. 206'mı 12 sene önce sattım ve o günden beri başka Peugeot aracım olmadı. 50 mesaj sınırını forumda doldurma şansım da yok bu yüzden. Ancak elimdeki parçalar cidden artık bulunması çok zor olan şeyler ve 206gti sahipleri için cidden önemli parçalar modifiye ile ilgilenenler için. Yazdığım fiyatlar da sembolik şeyler zaten ederlerinin onda biri. Parçaları çöpe atmaktansa işine yarayacak birilerine gitmesi burada amaç. Yıllarca bu hobiyi sürdürmüş biri olarak böyle bir ilan zamanında karşıma çıksa dünyalar benim olurdu. Sonuçta para vs ihtiyacım da yok çok şükür ki 12 yıl attım bi köşeye bu parçaları, cidden 206'sını doldurmak isteyen arkadaşlar olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda düşünüldüğünde karar sizin :beğendim