Araç İzolasyonu Hakkında Bilgiler

CeCoLi

Yeni Üye
Uygulamayi dusunenlere faydali olmasini dilerim...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atlantisinim

Yeni Üye
Vuuuuuuuuuuuu oku oku zor bitti, Allah'tan okumayı eğlenceli hale getirip her biri ayrı resim formatında eklenmiş, yoksa düz yazı okumak bazen yorucu oluyor. O yüzden bu ayrıntı ve düşünce için teşekkür ederiz.

Bence çok önemli bilgiler var. Bazen bilinçsiz veya eksik şekilde iş yapıp sonuç alamıyoruz. Bende yalıtım yapmak istemiştim ve kapıalara ve bagaja yaptım. Kapılar cidden toklaştı. Ama yaptığım işin yarım veya eksik olduğunu biliyor kabul ediyorum.

Bir işe başlamadan önce en önemli detay; gerekli olan malzemeler eksiksiz olmalı ve doğru ürünü doğru şekilde kullanmaktan geçer.

fatih307

Yeni Üye
Bi arkadasim zamaninda bir teneke zift aldi.Piknik tupunde kaynatti.Kapi iclerine bol bol surdu.Yalimtim yapti kendince.Sonra kis mevsimi bitti sicaklar basladi.Ziftler kapi icinden sizmaya basladi.Ne ugrasmisti bee...

CeCoLi

Yeni Üye
Bi arkadasim zamaninda bir teneke zift aldi.Piknik tupunde kaynatti.Kapi iclerine bol bol surdu.Yalimtim yapti kendince.Sonra kis mevsimi bitti sicaklar basladi.Ziftler kapi icinden sizmaya basladi.Ne ugrasmisti bee...
Aracin tabanina yapilsa birsey olmazda kapilar kotu olmustur 😊

B-Devi

Yeni Üye
Emeğine sağlık usta. Bu yaz ben de güzel bir yalıtım yaptım ama ön ve arka takımları değiştirmeden ses tam kesilmemişti. Şükürler olsun artık eski ve sessiz bir arabam var :D :D :D

SefaP.

Yeni Üye
Eline emegine saglik Cem abi . De beni yeni projelere ittin resmen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CeCoLi

Yeni Üye
Rica ederim, konu hakikaten benimde hosuma gitti dolayisiyla paylasayim dedim ☺

EMİRYAŞAR

Yeni Üye
merhabalar,
güzel paylaşım ve bilgiler için teşekkürler, bir araçtan daha öncesinde olmayan sesler gelmeye başladıysa genelde bir yeri durdursan başka bir yerden yeni bir ses başlıyor maalesef, burada komplike bir yalıtımdan bahsedilmiş işe yarayacağı kesin bilgiler ancak bir ilave yapacağım benim kullandığım yöntem aracı müzik yokken kullanmamak, bu genelde kullandığım bir yöntem herkese tavsiye ederim :)) ancak en sağlamı imkanlar doğrultusunda aracın modelini yükseltmek gibi geliyor bana :)

pejociho

Yeni Üye
Bu dediklerinizi yapmanın maaliyeti çok tuzlu değil. Birde işçiliği kendiniz yapacaksanız tadından yenmez.