bu jant 306 ya uyarmı acaba çok sevdim

HaKaN's

Üye
Değerlerini bilmiyoruz ama bu jantı bir kaç tane 306 gördüm yanılmıyorsam uyma ihtimali yükset. Satıcıyla iletişime veç sana jantın içinin resmini çekip atsın içerine değerleri yazıyordur.

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Bu jant sorunsuz uyar, fakat ofset değerli nedir, onları öğrenmen gerek... Beğendiysen al derim.. Fiyat oldukça makul...

CRUEL

Yeni Üye
2gün önce aynı jantı ilana koydum ertesi gün satıldı ne jantmış arkadaş bende hiç sevmemiştim halbuki :)

WebTutkusu

Yeni Üye
Krom gibi parlasa süper de şu hali klasik kaçıyor. Hayırlı olsun.

Dark cihazıyla Tapatalk ile gönderildi.

CeCoLi

Yeni Üye
Evet bu kmnin tempest modeli olmasıyla mukabil benimde hoşuma gidiyor. Hyper Silver olani ilgimi çekiyor. Fakat bunların bijon araliklari Ford ve peugeot tutsada ofset farkliligi olabilir. Buna bakmak lazim.

CeCoLi

Yeni Üye
Bu jantın siyahımsı olanı daha güzel duruyor yav :D
Evet bu jantin 3-4 rengi var. Bende normal silveri çok begenmiyorum. Senin dediğin gibi koyu olani hoşuma gidiyor. Hyper black midir hyper silver midir neyse iste o çok daha güzel :) 15" olan ini aracima ciddi ciddi düşündüm. Birde mat siyah olani var ama o mat olmasından kaynaklı biraz daha hissiz...

Asus Memopad 7 HD

By_Ersin

Yönetici
şahsi fikrim hiç alıp takma aracına uyar yada uymaz ayrı olay ama yakışmaz arabaya .. yinede sen bilirsin tabiki zevk meselesi ..

qkJn

Yeni Üye
Evet bu jantin 3-4 rengi var. Bende normal silveri çok begenmiyorum. Senin dediğin gibi koyu olani hoşuma gidiyor. Hyper black midir hyper silver midir neyse iste o çok daha güzel :) 15" olan ini aracima ciddi ciddi düşündüm. Birde mat siyah olani var ama o mat olmasından kaynaklı biraz daha hissiz...

Asus Memopad 7 HD
Bildiğim kadarıyla gray diye geçiyor abi. Ama 206 da nasıl durur bilmiyorum :D

By_Mucoo17

Yeni Üye
306 hb seytan kırmızı aracta vardı yakışmıyor bence foto bulursam atıcam kararı verirsin

İPhone 4S ten Tapatalk aracılığıya gönderildi.