Peugeot 306 platinium torsiyon arizasi

Yabanci26

Yeni Üye
Arkadaslar merhabalar bende 2001 model peugeot 306 platinium marka arac var 1.6 benzinli absli kampanali ben bu arabayi 2013 te almistim aldigimizda fark etmedigimiz bi olay basimiza geldi arka sol torsiyon kaynakli imisti arabada ya kirilmis ya baska bisey olmus parcayi saglam sekilde kaynatmislar icim rahat degil degistirmek istiyorum fakat malzeme uretimi bitmis servisler ve peugeot genel merkezi arastirdi parcayi bulamiyoruz nereden bulabilitim varmi yardimci olacak olan cikmalara pek guvenemiyorum saglam parca vermiyolar gibi versede onlarda uzaktalar verdigi malin arkasinda dururlarmi bilmiyoruz varmi bu konuda bilgi verecek arkadas sol tarafin torsiyonun dingil bilyalarida arizali gibi tekerlek acayip saga sola oynuyo oynattigimizda yardimci olacak varmi nereden bulabilitiz o parcayi kaynakli gezmek istemiyorum satan kiside bnm aldigimda boyleydi deyip aradan siyriliyor yardimci olacak arkadaslar buradan ulasamazlar ise mailden ulasabilirler tesekkurler
emin.etes.es@gmail.com

Zekeriya

Yeni Üye
Slm otoyedek markette var torsiyon mili vs istersen temiz cıkma torsiyon da ayarlarız 05432511580