Tekleme sorunu

YESUGA

Yeni Üye
1997 PEUGEOT 406 2.0i 16V 97 kW / 132 PS 178 bin km de aracım var arabam asırı derecede tekleme yapıyor ..dusuk vıteslerde daha fazla ve motor çok horulyulu çalışıyor...kırmızı ısıklarda yada çalışır vazıyette durunca gaz telıne basılmamasına rağmen 30-40 sanıye kadar sankı yuksek vıtesde gıdıyormus gibi seslı ve horultulu calışmaya devam edıyor ..çok sık olmasada arada bir su eksıltıyor ...kelebek temiz hava filitresi temiz..rölantı motoru sorunsuz çalışıyor..egzost manıfolt contasında kaçak vardı hallettim.kat ıptalı vardı 1hafta önce orta susturucuyu değiştirdim yeni takıldı.trıger yenı devırdaim pompası yeni,yağ kirli değil,bütün sıvılar tamam ,SORUNUM NE OLABİLİR BİLEMİYORUM..burada ayvalıkta bı ıkı yre gösterdım kesınlıkle araban anlamıyorlar dokundurtmadım..bu bolgede balıkesır ızmır cıvarında bıldiğiniz ordınaryus br usta varmı ? sorun sızce ne olabilir

Son düzenleme:

Kadir38

Yeni Üye
Araba düşük viteste gaza bastığında titremeden çok silkeliyorsa dispiritor bozulmustur ateşleme sırasını kaybediyordur aynısı bende de oldu 2000 devir aliti silkeliyor arabayı yakitta çoğalır bujilerin saglammi baktirdinmi ateşlemeye ilgili bir problem var geri kalan herşey normal degistirmissin dispiritor bu yag kapağının üstündeki başka yerleri sokturme

Son düzenleme: