Telefon almak istiyorum lütfen yardımm.

falan

Yeni Üye
arkadaşlar hepsi buradandan sipariş verdiğim atrix dün geldi.. gerçekten beklediğimden çok daha iyi iyi bir telefon.. bu fiyata bu kadar çok özellik gerçekten çok güzel.. telefonun hızı çok iyi.. dokunmatik süper.. kamera ve video yeterli.. internet konusunda bildiğiniz jet .. bugün ıphonne 5 ve xperia z ile kapıştırdım.. you tube den aynı videoları atrix hepsinden 1-2 saniye daha erken açti.. ve kesinlikle kasma veya donma yaşamadim.. almak isteyenlere kesinlikle tasiye ederim.. bu arada bu konuyu açan ve beni atrix le tanıştıran arkadaşlara tşk ederim:)

MustafaAK*

Yeni Üye
arkadaşlar hepsi buradandan sipariş verdiğim atrix dün geldi.. gerçekten beklediğimden çok daha iyi iyi bir telefon.. bu fiyata bu kadar çok özellik gerçekten çok güzel.. telefonun hızı çok iyi.. dokunmatik süper.. kamera ve video yeterli.. internet konusunda bildiğiniz jet .. bugün ıphonne 5 ve xperia z ile kapıştırdım.. you tube den aynı videoları atrix hepsinden 1-2 saniye daha erken açti.. ve kesinlikle kasma veya donma yaşamadim.. almak isteyenlere kesinlikle tasiye ederim.. bu arada bu konuyu açan ve beni atrix le tanıştıran arkadaşlara tşk ederim:)
Hayırlı olsun. Gülerek kullanın.

Şimdilik sakın rom atmayı falan düşünmeyin stock romla devam ama ubuntu os tamamlanınca yorumlara göre hareket ederiz. Şahsen ben ubuntu os sürümünün hangi +larla geleceğini merak ediyorum.

Bu arada dock stationu denediniz mi ? Mükemmel oluyor. Hele usbden klavye mouse flash disk falan takınca bilgisayara ihtiyaç kalmıyor desem yeridir. :)

Tekrar hayırlı olsun.

falan

Yeni Üye
Tak ederim. Ajan cozemedigim bir özellik var. Mesela suan burda mesaj yazrkenen ana menuye gitmek gerekti. geri dondugumde burazi kapanmis oluyor. Bunu. Nasil. Cozerim? Birde normal bilgisayardan nete girdigimizde tarayicida sik kullanila lar secenegi gibi nir sey varmi acaba?

MustafaAK*

Yeni Üye
Ana menüye gittikten sonra tekrar kısayoldan tarayıcıya giriş yapma, ev tuşuna uzun bas açılan menüden tarayıcı simgesine tıklayarak giriş yap. Ben böyle yapıyorum herhangi bir problem olmuyor.
Kendi tarayıcısını kullanmıyorum ben. Dolphin kullanıyorum. Sana Operayı öneririm.Ana ekrana ilgili bağlantıları ekleyebileceğin bir arayüz sunuyor.

falan

Yeni Üye
Ana menüye gittikten sonra tekrar kısayoldan tarayıcıya giriş yapma, ev tuşuna uzun bas açılan menüden tarayıcı simgesine tıklayarak giriş yap. Ben böyle yapıyorum herhangi bir problem olmuyor.
Kendi tarayıcısını kullanmıyorum ben. Dolphin kullanıyorum. Sana Operayı öneririm.Ana ekrana ilgili bağlantıları ekleyebileceğin bir arayüz sunuyor.
dediğiniz gibi yaptiğimda olay çözülmüş oldu çok tşk ler... 2-3 gündür telefonu hemen hemen çözmüş oldum.. sadece ayarlar> pil veeri yöneticisi>pil kullanimi na girdiğimde en son oynadiğim oyunlar % 4 eya farkli yüzdelerde çaliştiğini gösteriyor..ancak uygulamalar>çalişan hizmetlere girdiğimde o oyunun çaliştiği gözükmüyor.. bu durumu çözmek isteyişimin sebebi pil tasarrufu sağlamak çünkü şuan için pil 1 gün yetmiyor.. ekran parlakliği ni minumuma düşürdüm ana menüdeki gereksiz bütün simgeleri kaldirdim. gün içinde sadece ara ara 3-4 dakikalik zaaman diliminde internet kullaniyorum .. yani ayarlardan bütün her şeyi ekran ,tuş ,ses, gibi şeylerin hepsini minumum kullaniyorum.. bunu çözebilirmiyiz?

MustafaAK*

Yeni Üye
Quick cache cleaner gibi bir program vardı. Ramdeki fazlalık yükü kaldırabiliyorsunuz bu programla. Ayrıca menüleri gezin biraz otomatik sonlandır listesi olacak oyunları listeye ekleyerek fazladan pil tüketmelerinin önüne geçmiş olursunuz.

falan

Yeni Üye
Operadan Sonra Telefon DaN Bekledigim Her Seyi Almaya Basladim... Bilgiler Icin Cok Tsk Ederim

MustafaAK*

Yeni Üye
Operadan Sonra Telefon DaN Bekledigim Her Seyi Almaya Basladim... Bilgiler Icin Cok Tsk Ederim
Gülerek kullan kardeş. Yardımcı olabildimse ne mutlu bana.

Bu arada winat9 isimli programa da bir bakıver. Paypal hesabı oluşturman gerekebilir. 3 kuruş 3 kuruştur. :) buradan aldığım parayla camlar için rüzgarlık aldım :)
Navigasyon programı olarak igo yu öneririm. motomodtr'yi ziyaret edebilirsin ben oradan bakıyorum tel ile ilgili mevzuuları.

falan

Yeni Üye
Y ark lar bilen biri yardim etsin. Simdi hotmail adresime gelen zip dosyalı bir resim var.. Resim bilgisayarda açılıyor ama atrix telefonumdan hotmail adresimr girdigimde mail var ama resim dosyasi gozukmuyor.. Zip acma programi indirdim ama hotmailde dosya gozukmedigi icin zip programi bi isee yaramiyor ! Bu isi nasil hallederim.. Operadan actim dosya yine gozukm
uyor.

caneryamac

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba şuan kullanmakta oldugun telefon tekrar arıza yapınca değişikliğin zamanı geldi dedim kendi kendime ve bi telefon almak istiyorum ancak bi kaç seçenek arasında kaldım hangi telefonu alim diye kara kara düşünüyorum birde sizin görüşlerinizi almak istedim alıcagım telefonda öle aşırı özellik takıntım yok kamerası yüksek hd ekran felan olmasada olur yeterki benim işimi görcek azıcık olsun oyun oynayanabilcegim internette gezebilecegim bi telefon olsun istiyorum bütcem max 550 tl.

1. samsung galaxy gio 2,3 android kapasitif ekran 3,2 mp kamera 800 mhz işlemci (400 tl)
2. samsung galaxy ace 2,3 android kapasitif ekran 5 mp kamera 800 mhz işlemci (520 tl)
3.general mobile fox 2,2 android Q klavye+kapasitif ekran 3,2 mp kamera 600 mhz işlemci telefon huawe üretimi (350 tl)

Sıraladıgım samsung larda flash player destiği yok diye biliyorum bunun bana bi sıkıntısı olurmu sadece youtube video izlerken.General mobile flash player destegi var ancak işlemci düşük oldugu için telefon kaldıramıyomuş flash player ve düzgün çalışmıyomuş edindiğim bilgilere göre.

Bu telefonlardan acaba hangisini tavsiye edersiniz?Bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

750 TL ye Sony Experia ARC S al başın ağrımasın dediğim telefonu bir araştır derim.Ben kullanıyorum şaunda çok memnunum.Görüntü , ses , işletim sistemi ve uyumluluğu + hızı süper İphone 4S alma bundan al.