Yeni İzmir İl Temsilcimiz...

ReiS

Yeni Üye
Hüsmen abim hayırlı uğurlu olsun.Temsilciliği en güzel şekilde layıkiyla yerine getireceğine gönülden inanıyoruz.

MDeniz

Yeni Üye
hayırlı uğurlu olsun abi inşallah başarıyla devam ettireceksin yeni görevinde başarılar dilerim :) genç adam ( abim )

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
Reis, Mustafa ve diğer değerli dostlarım, çok teşekkürler..
Birlikteliğimizle daha iyi daha güzel olacağız Allah'ın izniyle :)

crony106

Yeni Üye
Hüsmen abi telefon numaranı göremedim. Bana ulaşırsan sevinirim. ayın 28 inde kendi dükkanımız adına toplantı yapmayı düşünüyorum. istiyorum ki Peuget Team adıda geçsin. senden bununla ilgili telefon bekliyorum abicim. saygılar 0542 466 08 49

CeCoLi

Yeni Üye
İzmir' in bu kadar çoşacağını düşünmezdim inanın :) Geç bile kalmışız :D

En kısa zamanda güzel bir buluşma temin edilecek ve çok güzel olacağına inanıyorum...

ALBaYDeMirCaN

Yeni Üye
husmen abi bulusma ne zaman temsilciligini kutlamicazmi :))
Dostum bu önümüzdeki iki hafta içinde düşünüyorum,yönetimle irtibata geçip gerekli açıklamayı yapacağım..

- - - Updated - - -

Hüsmen abi telefon numaranı göremedim. Bana ulaşırsan sevinirim. ayın 28 inde kendi dükkanımız adına toplantı yapmayı düşünüyorum. istiyorum ki Peuget Team adıda geçsin. senden bununla ilgili telefon bekliyorum abicim. saygılar 0542 466 08 49
Taner arayacağım seni..
Dükkan ne üzerine idi senin?

crony106

Yeni Üye
Crony Car Audio abi. Mc donalds'ın tam karşısında. Orada benim birader var Ömer isminde Dükkanda devamlı o durur. Akşsamları da ben takılıyorum. Manisa da çalışıyorum ben o yüzden dükkanda tam anlamıyla duramıyorum. hafta sonları haricinde. Gel çayımızı iç. Başımız üstünde yerin var. :)