Çorum İL Temsilcimiz Oğuzhan Dinçel

By_Aslan

Yeni Üye
Meslektaşım yeni görevinde sana başarılar diliyorum bu görevi laikiyle yerine getireceğinden şüphemiz yok nice büyük buluşmalarda omuz omuza konvoy yapa yapa dostlukları bir arada toparlamalara inşallah ;)

CeCoLi

Yeni Üye
Oğuzhan kardeşimiz gerçekten sevdiğimiz çok değerli bir insandır. Bugüne kadar göstermiş olduğu sevgili ve saygılı yaklaşımı sayesinde gönlümüzde sağlam bir yer edinmiştir. Murat ile beraber sağlam ikili oldular, görevi birazda Oğuzhan devralsın bakalım :)

oguzhandincel

, ÇORUM
Ya arkadaş İl temsilciliği değişikliği oluyor haberimiz yok hihihihi Kabul etmiyorum,devir teslim töreni yapmak lazım Karadeniz Uşağu burdKaradeniz Uşağu burd

Herkese güzel dilekleri için teşekkür ederim öncelikle [MENTION=160]MuraT[/MENTION] 'ımdan bu görevi devralmak hem hüzünlendirdi hem sevindirdi beni.Hüzün,askere gidecek olması.Sevinçte kardeşim benim ha o ha ben,farkımız yok zaten. Güzel şeylere imza atıcaz umarım ama benimde çok uzun süre Çorum'da kalamıycak olmam söz konusu,seneye bu zamanlar askerde olurum muhtemelen,belki daha da önce giderim.Hakkımızda tüm ailemiz için hayırlısı.

YESUGA

Yeni Üye
Çorum Yeni İL Temsilcimiz ''Oğuzhan DİNÇEL'' Arkadaşımız atanmıştır. Sergilediği üstün öz veri ve gayretten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Her şey bu güzel ortamı daha iyi yerlere taşımak içindir...

Çorum'u en güzel şekilde temsil edeceğine inanıyor, Yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz...

PT Yönetim

Seçkin insanların yer aldığı eşsiz bir platform...
PeugeoTTeaM.Com Türkiyenin En Büyük Peugeot Bilgi ve Paylaşım Platformu || Yine Gündemdeyiz!