Maksat Muhabbet Olsun

BY*Tunç

Yeni Üye
Selam. Pazar mesaisi vardı yine dinlenmek yok çalıştık bugünde.
selamlar engin arabayı yaptırdınmı:çay24 25 şinde muğla dayım gel biraz dinlen:çayerzurum dayım 24 de yoldayım istersen kurban bayramına ayarla belki cem de gelir gezeriz biraz dinlenirsin bodrum a çok yakınız allah kolaylık versin ankara ya selamlar

CeCoLi

Yeni Üye
S.a. yeni haftaya basladik bakalim. Bugun guzel sicak vardi masallah.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By_Engin

, ANKARA
selamlar engin arabayı yaptırdınmı:çay24 25 şinde muğla dayım gel biraz dinlen:çayerzurum dayım 24 de yoldayım istersen kurban bayramına ayarla belki cem de gelir gezeriz biraz dinlenirsin bodrum a çok yakınız allah kolaylık versin ankara ya selamlar
Sanayide yatıyor ben Çerkezköy tarafındayım. Haftasonu döneceğim. Bitti sanırım arabanın işi. Değişim zamanı geldi, bende 6 sene 100 bin km oldu. Araba bakıyorum. Satacağım artık.

BY*Tunç

Yeni Üye
Sanayide yatıyor ben Çerkezköy tarafındayım. Haftasonu döneceğim. Bitti sanırım arabanın işi. Değişim zamanı geldi, bende 6 sene 100 bin km oldu. Araba bakıyorum. Satacağım artık.
selamlar değiştir artık mersedes al sana yakışır istersen bir adres vereyim bak işim çok aceleydi inceleyemedim bende 11 12 model arıyorum:çayankara da var nasip se gecerken bakacam bir ara telden görüşürüz allah işlerini rast getirsin:çay:çay

CeCoLi

Yeni Üye
Masallah bugun hava cok sicak, yaniyoruz [emoji38]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SpryTR

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,1998 model 306 1,6 aracım marş yapıyor fakat çalışmıyor. Ustalar her yeri kontrol etti sorun yok sadece ateşleme yapmadığını söylüyor. Ancak vurdurunca hemen çalışıyor. Tekleme vs hiçbir şey yok her şey normal çalışıyor. Yarın olmazsa beyinciye götürcem bostancıya.Sorun ne olabilir. İstanbul Anadolu yakası bu arabadan anlayan usta varsa bana yardımcı olacabilecek önerebilir misiniz?

tebukan

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,1998 model 306 1,6 aracım marş yapıyor fakat çalışmıyor. Ustalar her yeri kontrol etti sorun yok sadece ateşleme yapmadığını söylüyor. Ancak vurdurunca hemen çalışıyor. Tekleme vs hiçbir şey yok her şey normal çalışıyor. Yarın olmazsa beyinciye götürcem bostancıya.Sorun ne olabilir. İstanbul Anadolu yakası bu arabadan anlayan usta varsa bana yardımcı olacabilecek önerebilir misiniz?
Merhaba iyi günler. İstanbul Anadolu yakasında Harun usta Peugeot servisi var. Kendisi grup sponsorumuzdur. Forumdan olduğunuzu belirtiniz.

SE52

Yeni Üye
Beyinden olacagını sanmam. Aracta lpg varmı varsa direkt lpg ile calısıyormu. Motora yakıt geldiğinden eminmısınız.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efeefekan

Yeni Üye
muayeneden önce yaptırdığımız egzoz emisyon ölçümü artık mecburi değil mi?
Yoksa yaptırmak zorundayız ama kalsak da mı bişey fark etmiyo anlamadım

birde lpg sistemini komple değiştirdik ya , ruhsata işletip muayeneye giderken egzoz emisyon ölçümü yaptırmam gerekiyor mu?

Son düzenleme: