Maksat Muhabbet Olsun

SpryTR

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,1998 model 306 1,6 aracım marş yapıyor fakat çalışmıyor. Ustalar her yeri kontrol etti sorun yok sadece ateşleme yapmadığını söylüyor. Ancak vurdurunca hemen çalışıyor. Tekleme vs hiçbir şey yok her şey normal çalışıyor. Yarın olmazsa beyinciye götürcem bostancıya.Sorun ne olabilir. İstanbul Anadolu yakası bu arabadan anlayan usta varsa bana yardımcı olacabilecek önerebilir misiniz?
Beyinden olacagını sanmam. Aracta lpg varmı varsa direkt lpg ile calısıyormu. Motora yakıt geldiğinden eminmısınız.LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba Arkadaşlar,İşlerimden dolay ancak yazabiliyorum. Araç ne benzinde ne de LPG de çalışmıyordu. Sorunun bobinden kaynaklanıyormuş değiştirdik düzeldi. Bu arada Harun ustaya gittim adam çok yoğun fazla ilgilenemedi biraz baktı başka bir eletrikçiye yönlendirdi sorunumu o usta çözdü. Ustaları uğraştıran kısım aracın az bir vurdurma ile çalışması normalde hiç çalışmaması lazım diyorlar. Neyse sorun çözüldü çok şükür. Yardımlarınız için teşekkürler.

SE52

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,İşlerimden dolay ancak yazabiliyorum. Araç ne benzinde ne de LPG de çalışmıyordu. Sorunun bobinden kaynaklanıyormuş değiştirdik düzeldi. Bu arada Harun ustaya gittim adam çok yoğun fazla ilgilenemedi biraz baktı başka bir eletrikçiye yönlendirdi sorunumu o usta çözdü. Ustaları uğraştıran kısım aracın az bir vurdurma ile çalışması normalde hiç çalışmaması lazım diyorlar. Neyse sorun çözüldü çok şükür. Yardımlarınız için teşekkürler.
Gecmiş olsun beyinden olmaz demiştim. Bizim ustalar arabada aslan logosunu gorunce hemen beyin derler. Bakma sen onlara...

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SpryTR

Yeni Üye
Gecmiş olsun beyinden olmaz demiştim. Bizim ustalar arabada aslan logosunu gorunce hemen beyin derler. Bakma sen onlara...LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen kardeşim ustalardan yana sıkıntımız var anlamıyorlar arabayı kötülüyorlar hele ki kurcalasa hepten mahvedecek ustalarımız var. Geçen ay fan açmıyordu 3 ayrı elektrikçiye gittim motor beynini sökmemiz lazım dediler ayrı bir beyninin olduğuna ikan edemedim adamları. En son bitanesi göster bana şu beyni dedi farın altını sök dedim söktü burada beyin mi varmış diyor. Söketi su almış bozulmuş değiştirdik düzeldi. Ne bileyim bende uğraşamayacağım canım sıkılıyor bazen satayım diyorum. Aracımdan çok memnunum ustalardan memnun değilim biraz daha şans vereyim bakalım.

tebukan

Yeni Üye
Geçmiş olsun. Sorunun cözüldüğüne sevindim. Bazen önemli olan sorun değilde usta oluyor. Öyle bir durum olmuş.

ufuk

Üye
Aslında Cumartesi Çorludaydım, ama süre kısıtlıydı. Niyetim Fuat ı aramaktı ama işlerim yetişmedi, Engin in orada olduğunu bilseydim en azından bir telefon ederdim. :) Kısmet değilmiş.

ufuk

Üye
Sayın Mod. Kardeşlerim, forum uçmuş, gözümüz aydın. Zaten epeydir sakindi, olmuyorsa kilitleyelim konuları ve konu açımını da, en azından hatıralarımıza nüfuz etmesin lüzumsuz reklam postları. Bot dolmuş ortalık.